درباره

من محمدصادق معنوی دانش آموخته مهندسی کامپیوتر و مدیریت کسب و کار هستم. من در سال های گذشته به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ با کسب و کارهایی در ابعاد مختلف و در صنایع مختلف همکاری داشته ام. و به آنها کمک کرده ام تا دید آنلاین خود را افزایش دهند، سرنخ ایجاد کنند و درآمد خود را از طریق استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ موثر افزایش دهند. ترکیب تجربه در توسعه نرم افزار و هوش تجاری همراه با دانش بازاریابی دیجیتال به من این امکان را داد تا استراتژی های بازاریابی دیجیتال بسیار موثری را برای توسعه کسب و کارها ایجاد کنم.
رویکرد من به کسب و کارها، تحلیلی و مبتنی بر داده و هوش تجاری BI می باشد، که به من اجازه می‌دهد تا استراتژی‌هایی ایجاد کنم که متناسب با نیازهای خاص هر کسب‌وکار باشد. همچنین با ارائه راهکارهای زیادی در زمینه هوشمند سازی کسب و کارها و بازاریابی دیجیتال از جمله طراحی سایت، سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و بازاریابی محتوا باعث ارتقاء آنها شدم.
علاقه ام به آموزش باعث شد تا کارگاه ها و سمینارها و کلاس های آموزشی متعددی در این زمینه ها برگزار نمایم. و به کسب و کارها و افراد کمک کرده تا مهارت های هوش تجاری و بازاریابی دیجیتال خود را بهبود بخشند.

با این حال، علاقه واقعی من در مشاوره بازاریابی دیجیتال نهفته است. من همیشه مجذوب قدرت اینترنت و فضای دیجیتال برای برقراری ارتباط بین مردم و مشاغل بودم. به همین دلیل تصمیم گرفتم وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شده و گروه مشاوره ای خود را راه اندازی کنم. مشاوره بازاریابی دیجیتال ، دارایی ارزشمندی برای هر کسب و کاری است که به دنبال بهبود حضور آنلاین خود و افزایش درآمد خود از طریق استراتژی های بازاریابی دیجیتال موثر است. طی سال‌های گذشته این امکان برایم فراهم شد تا با طیف وسیعی از شرکت‌ها، از استارت‌آپ‌های کوچک گرفته تا شرکت‌های بزرگ کار کرده و در کنار آنها استراتژی‌های بازاریابی مؤثری را توسعه داده ایم.
من همچنین سخنران کنفرانس ها و رویدادهای بازاریابی مختلف بوده ام، و بینش و استراتژی های خود را با دیگر متخصصان این حوزه به اشتراک گذاشته ام. تلاش من در این روزها کمک به دستیابی اهداف شرکت ها از طریق ارائه خدمات مشاوره ای بروز و مفید میباشد. من خود را متعهد می دانم که با آخرین روندها و فناوری های دیجیتال مارکتینگ به روز بمانم تا بتوانم موثرترین و خلاقانه ترین استراتژی های ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهم.

مشاوره

مشاوره

جهت اطلاع از شرایط برگزاری همایش ها ، سمینارها و کلاسها در زمینه هوش تجاری (BI)